Teenused

Kilingi Villa Pansionaat pakub ööpäevaringset üldhooldusteenust 1-3 kohalistes tubades. Kõigis tubades on televiisor, riidekapp, öökapp, laud ja tool. Enamikes tubades on oma WC ja dušš ning mõnes toas tugitoolid. Soovi korral saab klient võtta osa meie majas toimuvatest üritustest ning ühistegevustest. Vastavalt soovile kaalume organiseerida hommikuvõimlemisi ja ühiseid ajalehelugemisi.

Kes sobib Kilingi Villa Pansionaati?

Meie juurde on teretulnud kõik eakad, kes vajavad ööpäevaringset valvet ja abi igapäevaste tegevustega. Pakume neli korda päevas toidlustust, abistame hügieenitoimingutega, koristame, peseme nii voodilinad kui ka isiklikud riideesemed.

Eakad kellel on dementsuse ja Alzheimeri sümptomid on meie juurde teretulnud. Kõik meie hooldajad, kaasa arvatud koristajad/abihooldajad, on värskelt lõpetanud hooldustöötja kutsekoolituse tase nr. 4.

Kilingi Villa Pansionaadi meeskond tagab omalt poolt turvalise keskkonna, tegevused vabaaja veetmiseks ning kodutööde vaba elu. Personali roll on toetada klienti igapäevase toimetuleku säilitamisel ja suurendamisel.

Kes ei sobi Kilingi Villa Pansionaati?

Kuna me oleme üldhooldusteenust pakkuv asutus, mitte raviasutus, siis me ei saa võtta vastu inimest, kes vajab meditsiinilist abi ja -järelvalvet. Meil on küll meditsiiniline õde, kuid mitte ööpäevaringselt. Samuti ei saa me aksepteerida psüühiliste häiretega, vägivaldsete kalduvustega või rehabilitatsiooni vajavat eakat. Sellegipoolest on meil abi lähedal ning vähem kui 350 meetri kaugusel on endine haigla, kus asub perearstikeskus, kiirabi, apteek ning Kilingi Nõmme Tervise- ja Hoolduskeskus. Oleme arvestanud, et inimeste tervis ajaga halveneb ning planeerime lähiajal paigaldada lifti ja ehitada rohkem tube esimesele korrusele.

Helista