Teenused

Kilingi Villa Pansionaat pakub ööpäevaringset üldhooldusteenust 1-3 kohalistes tubades. Kõigis tubades on televiisor, riidekapp, öökapp, laud ja tool. Enamikes tubades on oma WC ja dušš ning mõnes toas tugitoolid. Soovi korral saab klient võtta osa meie majas toimuvatest üritustest ning ühistegevustest. Vastavalt soovile kaalume organiseerida hommikuvõimlemisi ja ühiseid ajalehelugemisi.

Kes sobib Kilingi Villa Pansionaati?

Meie juurde on teretulnud eakad, kes üldjuhul saavad iseseisvalt oma toimingutega hakkama, kuid vajavad veidi abi. Kuna meie hoone on kahekorruseline ja magamistoad asuvad teisel korrusel, siis on meie juurde oodatud inimene, kes ise riietub, teostab hügieeni- ja tualetitoimingud ning tuleb kolm korda päevas söögisaali sööma.. Esimesel korrusel on söögisaal ja kõiksugused vabaaja veetmise võimalused. Hetkel veel pole esimesel korrusel tube, mida võikshoolealustele pakkuda, seega eeldame, et inimene jaksab trepist kõndida. Lähiaastate jooksul plaanime teha suuremaid ümberehitusi, lisandub vähemalt kuus kaheinimese tuba ja lift.

Kilingi Villa Pansionaadi meeskond tagab omalt poolt turvalise keskkonna, tegevused vabaaja veetmiseks ning kodutööde vaba elu. Personali roll on toetada klienti igapäevase toimetuleku säilitamisel ja suurendamisel.

Kes ei sobi Kilingi Villa Pansionaati?

Kuna me oleme üldhooldusteenust pakkuv asutus, mitte ravi asutus, siis me ei saa võtta vastu inimest, kes vajab meditsiinilist abi ja -järelvalvet. Raviprotseduure, sidemete vahetusi ja süstimisi võivad läbi viia asutused mis pakuvad õendusteenust ja kus on med-õde pidevalt majas. Meie oleme üldhooldusasutus ja med-õde meie majas ei ole. Sellegipoolest on meil abi lähedal ning vähem kui 350 meetri kaugusel on endine haigla, kus asub perearstikeskus, kiirabi, apteek ning Kilingi Nõmme Tervise- ja Hoolduskeskus. Oleme arvestanud, et inimeste tervis ajaga halveneb ning planeerime lähiajal paigaldada lifti ja ehitada rohkem tube esimesele korrusele.

Hetkel on veel vabu kohti. Võta julgelt ühendust

Helista +372 56600428Saada e-mail
Helista