Asutusest

Oleme 2018 a. renoveeritud üldhooldusasutus, mis asub vaikses Eesti väikelinnas, Kilingi-Nõmmes, Pärnumaal. Oleme piisavalt lähedal asula keskusele, kuid samas mitte liiga lähedal, et see rahu ja vaikust häiriks. 2 minuti kaugusel on kesklinna park ja 4 minuti kaugusel on Lavi järv, mille ümber saab jalutada. 350 meetri kaugusel on endine haigla, kus asub kiirabi, perearstikeskus, apteek ja Kilingi-Nõmme Tervise- ja Hoolduskeskus.

Meil on 41 voodikohta ja 21 tuba, mis on hubase sisustusega. Enamustes tubades on oma wc, dušš ja televiisor. Mitmes toas on mugav tugitool. Eelnevalt tegutsesime külalistemajana, seega puhtus, kvaliteet ja mugavused on meile väga olulised. Plaanis on paigaldada lift ja ehitada 3 lisa tuba esimesele korrusele.

Meie personalis on 15 hooldajat ja meditsiiniõde. Toitu valmistavad oma maja kokad ning maja hoivad korras tublid koristajad.

Maja keskel on avar terrass aiaga ning hoone taga on aed/parkla, mille kavatseme haljastada privaatseks pargiks peenarde, pargipinkide ja purskkaevuga.

Missioon

Meie eesmärk on pakkuda täisväärtuslikku elu inimestele, kes on meid, meie ühiskonda ning meie riigi juhte kasvatanud. Püüdleme selle poole, et luua selline asutus, mida eakad ja nende lähedased kiidavad ja rõõmuga külastavad. Väärtustame ja austame vanemat generatsiooni.

Pikas perspektiivis tahame oma vanemad, vanavanemad ja lähedased Kilingi Villa Pansionaati kutsuda. Seega pöörame eriti palju tähelepanu, et need teenused ja tingimused mida pakume, oleksid sama kõrge kvaliteediga, kui need, kus me tahame näha oma kõige kallimaid ja lähedasemaid inimesi veetamas oma väärikat vanadust.

Püüdleme selle nimel, et Kilingi Villa Pansionaadist saab koht, mille üle uhke olla, mida inimesed julgevad soovitada ja kuhu me ise kunagi tahaks elama tulla.

Järjekorda lisamiseks

Helista +372 5521190
Helista